MWJ - Flagi reklamowe

Do każdej powierzonej realizacji zawsze podchodzimy indywidualnie, starając się spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

MWJ - Windery

Jesteśmy bezpośrednim producentem flag na teleskopowym maszcie nazywanych również flagi ważki, flagi skrzydła, flagi plażowe, flagi wędki itp.

MWJ - flagi plażowe

Produkujemy również flagi reklamowe tradycyjne o dowolnej powierzchni. Wykonujemy również druki wielkoformatowe, drukujemy na wszelkiego rodzaju materiałach.

 

Flagi reklamowe Poznań – dlaczego wybrać właśnie nas?

 

Profesjonalne flagi reklamowe – Poznań 

Serdecznie witamy Państwa na naszej stronie internetowej! Firma MWJ od lat zajmuje się produkcją najwyższej jakość flag na teleskopowym maszcie, które są określane również jako flagi ważki, flagi skrzydła, flagi plażowe, flagi wędki itp.

Jesteśmy liderem w branży i oferujemy naszym klientom usługi na wysokim poziomie. Do każdej powierzonej realizacji zawsze podchodzimy indywidualnie, starając się spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Siedziba naszej firmy znajduje się w Puszczykowie – niedaleko Poznania, jednak współpracujemy także z firmami z innych zakątków Polski.

 

Flagi reklamowe są doskonałą formą marketingową (zarówno zewnętrzną, jak i wewnętrzną), dlatego idealnie sprawdzą się na wszelkiego rodzaju eventach, akcjach promocyjnych, zawodach sportowych, jako reklamy klubów, hoteli, targów, hal wystawienniczych czy sklepów. Zajmujemy się produkcją flag reklamowych tradycyjnych o dowolnej powierzchni, jednak z przyjemnością podejmiemy się nowych wyzwań i zrealizujemy dla Państwa nietypowe projekty! Wykonujemy również druki wielkoformatowe, drukujemy na wszelkiego rodzaju materiałach.

Co możemy Państwu zaoferować? Flagi – Poznań i okolice 

Flagi reklamowe są doskonałą formą marketingową (zarówno zewnętrzną, jak i wewnętrzną), dlatego idealnie sprawdzą się na wszelkiego rodzaju eventach, akcjach promocyjnych, zawodach sportowych, jako reklamy klubów, hoteli, targów, hal wystawienniczych czy sklepów.

Zajmujemy się produkcją flag reklamowych tradycyjnych o dowolnej powierzchni, jednak z przyjemnością podejmiemy się nowych wyzwań i zrealizujemy dla Państwa nietypowe projekty!

Wykonujemy również druki wielkoformatowe, drukujemy na wszelkiego rodzaju materiałach.

lat doświadczenia

Zrealizowanych projektów

produktów w ofercie

%

zadowolinych klentów