Flagi wielkoformatowe

Profesjonalne flagi reklamowe – Poznań 

Firma MWJ od lat zajmuje się produkcją najwyższej jakość flag na teleskopowym maszcie, które są określane również jako flagi ważki, flagi skrzydła, flagi plażowe, flagi wędki itp.

Jesteśmy liderem w branży i oferujemy naszym klientom usługi na wysokim poziomie. Do każdej powierzonej realizacji zawsze podchodzimy indywidualnie, starając się spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Puszczykowie – niedaleko Poznania, jednak współpracujemy także z firmami z innych zakątków Polski.

Co możemy Państwu zaoferować? Flagi – Poznań i okolice 

Flagi reklamowe są doskonałą formą marketingową (zarówno zewnętrzną, jak i wewnętrzną), dlatego idealnie sprawdzą się na wszelkiego rodzaju eventach, akcjach promocyjnych, zawodach sportowych, jako reklamy klubów, hoteli, targów, hal wystawienniczych czy sklepów.

Zajmujemy się produkcją flag reklamowych tradycyjnych o dowolnej powierzchni, jednak z przyjemnością podejmiemy się nowych wyzwań i zrealizujemy dla Państwa nietypowe projekty! Wykonujemy również druki wielkoformatowe, drukujemy na wszelkiego rodzaju materiałach.